Menu

Agenda

Bent u op zoek naar een ervaren partij? Onze DJ's en muzikanten staan jaarlijks op 500+ evenementen, feesten en bruiloften te draaien.

Een selectie van aankomende boekingen

DJ Ralph & Rob on Sax @ Winkel van Sinkel, Utrecht

When: Fri August 18 08:45 - 09:45

Elaine & Violiste @ Company event, Amsterdam Rai

When: Fri September 1 08:45 - 09:45

Remco v. Gennip @ Huwelijksfeest, Boerderij Mereveld

When: Sat September 9 08:45 - 09:45

DJ Percy @ Particulier feest, Vergulden Eenhoorn, A'dam

When: Thu September 14 08:45 - 09:45

DJ Luc & Violist @ Private event, Amsterdam

When: Wed October 4 08:45 - 09:45

Allround DJ & Percussie @ Promotiefeest, Amersfoort

When: Thu October 12 08:45 - 09:45

DJ Mister T @ Particulier feest @ Utrecht

When: Wed October 18 08:45 - 09:45

Elaine & Violiste @ Company event, Amsterdam Rai

When: Sat November 4 08:45 - 09:45

DJ Ralph & Rob on Sax @ Winkel van Sinkel, Utrecht

When: Sun November 12 08:45 - 09:45

DJ Mister T @ Particulier feest @ Utrecht

When: Sat November 18 08:45 - 09:45

Lijst gedane boekingen

DJ Mister T & Saxofonist Tomas Delfgaauw

Allround DJ met saxofonist op Art Director Event in Velsen Zuid
When: Sat September 13 2014 20:00 - 00:00
Where: Velsen Zuid

Saxofonist Jake on Sax

Saxofonist op studentengala studievereniging STORM in Utrecht
When: Wed October 1 2014 11:45 - 12:45
Where: Utrecht

Miss Cassieclap

Allround vrouwelijke DJ op Bedrijfsfeest in Hotel Arena, Amsterdam
When: Fri October 3 2014 11:45 - 12:45
Where: Hotel Arena, Amsterdam

DJ Luc

Allround DJ op Verjaardagsfeest in Breda
When: Sat October 11 2014 11:45 - 12:45
Where: Breda

DJ Luc & Saxofonist Rob van Bijnen

Allround DJ met Saxofonist op studentengala in De Engel, Houten
When: Fri October 24 2014 11:45 - 12:45
Where: De Engel, Houten

DJ Mister T & Saxofonist Tomas Delfgaauw & Saxofonist Rob van Bijnen

Allround DJ en saxofonisten op Space Expo in Noordwijk
When: Thu October 30 2014 10:45 - Fri October 31 11:45
Where: Noordwijk

DJ Elaine

Allround vrouwelijke DJ bij Museumnacht van Atria
When: Sat November 1 2014 11:45 - 12:45
Where: Amsterdam

DJ Remco van Gennip

Allround DJ op studentengala Skoll in Utrecht
When: Fri November 28 2014 11:30 - 12:30
Where: Utrecht

DJ Mister T

Allround DJ bij Ladies Night in Zaantheater
When: Fri November 28 2014 11:30 - 12:30
Where: Zaantheater, aandam

Allround DJ's

Allround DJ's op Fiat Lounge Event in o.a. Alphen a/d Rijn, Den Bosch, Houten, Almere, Leiden, Emmeloord, Amersfoort & Amsterdam
When: Thu December 18 2014 10:45 - Thu February 26 2015 11:45
Where: diverse locaties

DJ Ralph Muchon & Saxofonist Rob van Bijnen

Allround DJ met Saxofonist op bedrijfsevent bij Argos, Rotterdam
When: Thu December 18 2014 11:30 - 12:30
Where: Argos, Rotterdam

DJ Luc

Allround DJ op bedrijfsfeest in Fifth, Eindhoven
When: Fri December 19 2014 11:00 - 19:00
Where: Fifth, Eindhoven

DJ Mister T

Allround DJ op bedrijfsevent in Club Odeon, Amsterdam
When: Fri December 19 2014 11:00 - 12:00
Where: Club Odeon, Amsterdam

DJ Ralph Muchon & Saxofonist Yoran on Sax

Allround DJ met saxofonist bij openingsevent bar La Stalla in Malden
When: Fri December 19 2014 11:00 - 12:00
Where: Malden

DJ Mister T & DJ Thomas & Saxofonist Tomas Delfgaauw

Allround DJ met saxofonisten op studentenfeest in Akhnaton, Amsterdam
When: Mon January 5 2015 10:45 - 11:45
Where: Akhnaton, Amsterdam

DJ Luc

Allround DJ op afstudeerfeest in Utrecht
When: Fri February 20 2015 10:45 - 11:45
Where: Walden, Utrecht

DJ Mister T

Allround DJ op promotiefeest in Nijmegen
When: Fri March 20 2015 10:45 - 11:45
Where: Nijmegen

DJ Mister T

Allround DJ op huwelijkfeest in Delft
When: Sat May 2 2015 10:45 - 11:45
Where: Hotel J. Vermeer, Delft

DJ Thomas

Allround DJ op huwelijksfeest in Amsterdam
When: Sat May 2 2015 10:45 - 11:45
Where: Pompstation, Amsterdam

DJ Thomas & Saxofonist Yoran on Sax

Allround DJ met saxofonist op huwelijksfeest in Ede
When: Fri May 8 2015 20:00 - 00:00
Where: Ede

DJ Jasper

Allround DJ op huwelijksfeest in Soest
When: Sat May 9 2015 20:00 - 00:00
Where: Soest

DJ Thomas

Allround DJ op prive feest in Haarzuilens
When: Sat May 9 2015 20:00 - 00:00
Where: Haarzuilens

DJ Ralph Muchon & Saxofonist Rob van Bijnen

Allround DJ met saxofonist op huwelijksfeest in Rheden
When: Wed May 13 2015 20:00 - 00:00
Where: Rheden

DJ Thomas & Saxofonist Yoran Aarssen

Allround DJ met saxofonist op huwelijkfeest in Amersfoort
When: Wed May 13 2015 20:00 - 00:00
Where: Amersfoort

DJ Luc

Allround DJ op prive feest in Utrecht
When: Wed May 13 2015 20:00 - 00:00
Where: Utrecht

DJ Luc & Saxofonist Tomas Delfgaauw

Allround DJ met saxofonist op sportverenigingsfeest in Eindhoven
When: Thu May 14 2015 20:00 - 00:00
Where: Eindhoven

DJ Jasper

Allround DJ op huwelijkfeest in Oud Zuilen
When: Fri May 15 2015 20:00 - 00:00
Where: Oud Zuilen

DJ Jasper & Saxofonist Jake on Sax

Allround DJ met saxofonist op huwelijksfeest in Bunnik
When: Fri May 22 2015 10:30 - 11:30
Where: Landgoederij, Bunnik

DJ Ralph Muchon & Saxofonist Rob van Bijnen

Allround DJ met saxofonist op huwelijkfeest in Beachclub Lemmer, Friesland
When: Fri May 22 2015 20:00 - 00:00
Where: Beachclub Lemmer, Friesland

DJ T-Flex

Allround DJ op huwelijksfeest in Velsen-Zuid
When: Fri May 29 2015 10:30 - 11:30
Where: Landgoed Waterland, Velsen-Zuid

DJ T-Flex

Allround DJ op bedrijfsfeest in Biezenmortel
When: Sat June 6 2015 08:00 - 00:00
Where: Biezenmortel

DJ T-Flex

Allround DJ op Flower Power Party in De Hoef
When: Sat June 13 2015 11:45 - 12:45
Where: De Hoef

DJ Luc, DJ Mister T & Saxofonist Rob van Bijnen

Allround DJ's met saxofonist bij prive feest in Winkel van Sinkel, Utrecht
When: Sat July 25 2015 11:45 - 12:45
Where: Winkel van Sinkel, Utrecht

DJ T-Flex & Saxofonist Rob van Bijnen

When: Tue July 28 2015 20:30 - Fri July 31 13:30
Where: Huwelijksfeest // Kasteel de Hooge Vuursche, Baarn

DJ Jasper | Private Party

When: Sat August 1 2015 20:30 - 23:30
Where: Buurtboerderij Ons Genoegen | Amsterdam

DJ Jasper & Saxofonist Tomas Delfgaauw | Private Party

When: Sat August 8 2015 20:30 - Fri July 31 13:30
Where: Beesd

DJ Remco van Gennip | Private party

When: Tue August 18 2015 20:30 - Fri July 31 13:30
Where: Brasserie Bos en Duin | Texel

DJ Remco van Gennip & Saxofonist Tomas Delfgaauw

When: Fri August 28 2015 20:30 - Sat August 29 01:00
Where: De Boerderij // Huizen

DJ Thomas

When: Thu September 3 2015 20:30 - Fri September 4 13:30
Where: Kasteel de Hooge Vuursche // Baarn

Mister T | Bedrijfsevent

When: Thu September 3 2015 22:00 - Fri September 4 02:00
Where: Duin en Kruidberg | Santpoort

DJ Mister T & Saxofonist Tomas Delfgaauw

When: Fri September 4 2015 12:30 - 13:30
Where: Kasteel Engelenburg // Brummen

DJ Thomas & Rob van Bijnen on Sax

When: Fri September 4 2015 21:30 - Sat September 5 01:00
Where: De Houtmaat | Hengelo

DJ Remco van Gennip & Rob van Bijnen on Sax

When: Sat September 5 2015 21:00 - Sun September 6 01:00
Where: Partycentrum de Geer | Horn

DJ Jasper & Tomas Delfgaauw on Sax

When: Sat September 5 2015 21:00 - Sun September 6 01:00
Where: Rhesidence Rhenen | Rhenen

DJ Thomas & Yoran on Sax

When: Sat September 5 2015 21:00 - Sun September 6 01:00
Where: Huis ter Duin | Noordwijk aan Zee

Mister T & Yoran on Sax

When: Thu September 10 2015 21:00 - Fri September 11 01:00
Where: Fort Vechten | Bunnik

DJ Jasper & Jake on Sax

When: Fri September 11 2015 21:00 - Sat September 12 01:00
Where: Hoeve de Boogaard | Geijsteren

DJ Thomas

When: Sat September 12 2015 21:00 - Sun September 13 01:00
Where: Sonnenborgh | Utrecht

DJ Thomas & Tomas Delfgaauw on sax

When: Thu September 17 2015 21:00 - Fri September 18 01:00
Where: Nicolaikerk | Utrecht

DJ Jasper & Jake on Sax

When: Fri September 18 2015 21:00 - Sat September 19 01:00
Where: Landgoed de Salentein | Nijkerk

Mister T & Tomas Delfgaauw on Sax

When: Fri September 18 2015 21:00 - Sat September 19 01:00
Where: Fort H | Muiden

DJ Luc

When: Sat September 19 2015 21:00 - Sun September 20 01:00
Where: Voorburg

DJ Thomas

When: Sat September 19 2015 21:00 - Sun September 20 01:00
Where: De Landgoederij | Bunnik

DJ Thomas

When: Fri September 25 2015 21:00 - Sat September 26 01:00
Where: Riethoeve | Rijperkerk

DJ Ralph Muchon & Yoran on Sax

When: Fri September 25 2015 21:00 - Sat September 26 01:00
Where: De Burg | Noord- Scharwoude

DJ Ralph Muchon

When: Sat September 26 2015 21:00 - Sun September 27 01:00
Where: Boerderij Langerlust | Amsterdam

ELAINE

When: Sun September 27 2015 03:00 - 04:00
Where: Rotterdam

DJ Jasper

When: Fri October 2 2015 20:00 - Sat October 3 01:00
Where: De Vertrekhal | Rotterdam

Mister T

When: Sat October 3 2015 20:00 - Sun October 4 01:00
Where: Kampong | Utrecht

Tom Danial & Tomas Delfgaauw on Sax

When: Sat October 10 2015 20:00 - Sun October 11 01:00
Where: Desmet Studio | Amsterdam

DJ Remco & Yoran on Sax

When: Sat October 10 2015 20:00 - Sun October 11 01:00
Where: Stempels | Haarlem

DJ Ralph Muchon & Jake on Sax & Vernon on percussie

When: Sat October 17 2015 20:00 - Sun October 18 01:00
Where: Orangerie Elswout | Overveen

DJ Jasper & Jake on Sax

When: Fri October 23 2015 20:00 - Sat October 24 01:00
Where: Kasteel Montfoort | Montfoort

Mister T

When: Sat October 24 2015 20:00 - Sun October 25 01:00
Where: De Drie heeren | Pijnacker

Mister T & Myrthe on violin & Tomas on Sax | Bedrijfsevent

When: Thu November 5 2015 18:00 - 23:15
Where: Vork & Mes | Hoofddorp

Mister T @ Bedrijfsevent

When: Fri November 6 2015 20:15 - 23:15
Where: Hessing | Utrecht

DJ Remco & Tomas on Sax @ Bedrijfsevent

When: Sun November 8 2015 20:15 - 23:15
Where: Desmet Studio | Amsterdam

DJ Luc @ Bedrijfsevent

When: Sun November 8 2015 20:15 - 23:15
Where: Leoxxx | Houten

Mister T & Tomas Delfgaauw on Sax @ Particulier feest

When: Sat November 14 2015 20:15 - 23:15
Where: Sonnenborgh | Utrecht

DJ Thomas & Rob van Bijnen on Sax

When: Fri November 20 2015 20:15 - 23:15
Where: Kasteel Montfoort | Montfoort

DJ Maura @ Productlaunch

When: Sat November 21 2015 14:15 - 18:15
Where: Schoten | BE

DJ Maura @ Productlaunch

When: Sun November 22 2015 14:15 - 18:15
Where: Schoten | BE

DJ Luc @ Hellevoetssluis

When: Tue December 8 2015 20:00 - 23:15

Mister T & Tomas Delfgaauw on Sax @ Philips bedrijfsevent

When: Wed December 9 2015 20:15 - 23:15
Where: Desmet Studio | Amsterdam

DJ Luc & Jake on Sax @ SSH bedrijfsevent

When: Fri December 11 2015 20:15 - 23:15
Where: Anafora | Utrecht

DJ Remco @ Desmet Studio

When: Sat December 12 2015 20:15 - 23:15

DJ Mister T & Tomas Delfgaauw on Sax @ ABN AMRO Bedrijfsevent

When: Thu December 17 2015 20:15 - 23:15
Where: Fitch & Shui | Amsterdam

DJ Jasper @ Takeaway.nl Bedrijfsevent

When: Fri December 18 2015 20:15 - 23:15
Where: De Fabrique | Utrecht

Mister T & Jake on Sax | Bedrijfsfeest @ Desmet studio, Amsterdam

When: Fri January 8 2016 20:00 - Sat January 9 23:15
Where: Desmet Studio | Amsterdam

ELAINE @ particulier feest @ Loenen a/d Vecht

When: Sat January 9 2016 20:15 - 23:15

Mister T & Rob van Bijnen on sax & Sammy Sticks @ Bedrijfsevent | Boxtel

When: Thu January 14 2016 20:30 - 23:30

DJ Luc & Saxofonist @ Particulier feest, Utrecht

When: Sat January 30 2016 20:00 - Fri December 30 23:30

DJ Jasper @ Bruiloft, Kasteel Wijenburg (Echteld)

When: Sun February 7 2016 20:00 - 22:30

DJ Maura Hope & DJ Elaine & Tomas on Sax & Max on percussie @ Arvas BNP Paribas bedrijfsevent

When: Sat February 13 2016 19:30 - 23:30
Where: Forteiland IJmuiden

DJ Elaine @ Bedrijfsevent Bovag, Zwitsal Fabriek Apeldoorn

When: Mon February 15 2016 18:00 - 20:00

DJ Luc & Tomas Delfgaauw on Sax @ De Galgenwaard, Utrecht

When: Fri March 4 2016 20:00 - Thu February 4 23:45

DJ Luc & Tomas Delfgaauw on Sax @ De Galgenwaard, Utrecht

When: Fri March 4 2016 20:00 - 23:00

DJ Thomas & Myrthe on Violin & Rob on Sax @ Private event, Schulenburg

When: Fri March 11 2016 18:00 - 22:00

DJ Thomas @ Bedrijfsfeest Kuehne + Nagel, Papa's Beachhouse

When: Fri March 18 2016 18:00 - 23:45

DJ Luc @ Bedrijfsevent LEOXXX

When: Thu April 7 2016 20:00 - Mon March 7 23:15

DJ Luc @ Bedrijfsevent LEOXX

When: Thu April 7 2016 20:30 - 22:30

DJ Vincent & Tomas Delfgaauw on Sax @ Huwelijksfeest, Jamie Oliver's "Fifteen"

When: Sat April 16 2016 20:15 - 22:15
Where: Amsterdam

DJ Tom Danial & Ace on Sax @ Huwelijksfeest, Hospitality Club

When: Fri April 29 2016 20:30 - 22:30
Where: Rotterdam

Lounge DJ Luc @ Bedrijfsfeest "Hands-on", Fort H, Muiden

When: Thu May 12 2016 20:30 - 23:30

Mister T & Rob van Bijnen @ Huwelijksfeest, Tabacco, Amsterdam

When: Sat May 21 2016 20:30 - 23:30

DJ Ralph Muchon & Max on percussie & Rob on Sax @ Huwelijksfeest, De Nonnerie, Maarssen

When: Sat May 28 2016 20:30 - 23:30

DJ Luc @ Huwelijksfeest, 't Oud Posthuys, Leerdam

When: Fri June 3 2016 20:00 - 22:00

DJ Vincent & Cece On sax @ Huwelijksfeest, Hotel Aduard

When: Fri June 10 2016 20:00 - 22:00

Mister T @ Particulier feest, Desmet Studio, Amsterdam

When: Fri June 24 2016 20:15 - 23:15

DJ Tom Danial @ Indigo, Scheveningen

When: Sat June 25 2016 20:30 - 23:30

T-flex & Yoran on Sax @ Pont 13, Amsterdam

When: Sat July 2 2016 20:30 - 23:30

Mister T, Bedrijfsevent Radboud UMC @ Lindeberg, Nijmegen

When: Fri July 8 2016 20:30 - 23:30

DJ Remco, Huwelijksfeest @ De Vertrekhal, Rotterdam

When: Thu July 28 2016 20:30 - 23:30

DJ Mister T & DJ Thomas, Particulier feest @ Harbour Club, Amsterdam

When: Sat July 30 2016 17:00 - 23:30

DJ Mister T & DJ Luc, Rubberboot missie afterparty @ Rhonda, Tivoli, Utrecht

When: Sat August 6 2016 20:45 - 23:45

DJ Thomas & Cece on Sax & Max on percussie, Huwelijksfeest @ Orangerie Elswout, Overveen

When: Fri August 19 2016 20:45 - 23:45

DJ Luc & Tomas Delfgaauw on Sax @ Bruisend Reeuwijk

When: Fri August 26 2016 17:00 - 21:00

DJ Remco & Tomas Delgaauw on Sax, Huwelijksfeest @ Rhesidence Rhenen

When: Sat September 3 2016 20:45 - 23:45

DJ Tom Danial & Max van Winkelhof on Percussie @ Onder Ons, Delft

When: Fri September 16 2016 20:45 - 23:45

DJ Ralph Muchon & Yoran on Sax @ Huwelijksfeest, Villa des Beaux arts, Heeze

When: Fri September 23 2016 20:00 - 23:45

DJ Onno & Cece on sax @ Private party, Restaurant Molenwijk, Boxtel

When: Tue October 4 2016 20:15 - 23:15

DJ Thomas & Yoran on Sax @ Private event, Kasteel Tongelaar

When: Fri October 14 2016 20:15 - 23:15

DJ Vincent & Jake on Sax @ Private party, Kasteel Duurstede

When: Fri October 21 2016 20:15 - 23:15

Lounge DJ Thomas @ Bedrijfsevent, Vork en Steel, Hoofddorp

When: Thu November 3 2016 20:45 - Mon October 3 23:45

Lounge DJ Thomas @ Bedrijfsevent, Vork en Steel, Hoofddorp

When: Fri November 4 2016 19:45 - 23:45

Rob van Bijnen on Sax & Allround DJ @ Particulier feest, Lunteren

When: Thu November 17 2016 18:45 - 23:45

DJ Luc @ Bar Walden, Utrecht

When: Fri November 18 2016 20:00 - 23:00

DJ Ralph @ Particulier feest, Bussum

When: Sat November 26 2016 20:00 - 23:00

Band Millstreet + Verse prinsen act @ SSH bedrijfsfeest, Centraal Ketelhuis Amersfoort

When: Fri December 9 2016 20:45 - 23:45

DJ Mister T @ Holla Advocaten Bedrijfsfeest, 's Hertogenbosch

When: Fri December 16 2016 20:00 - 23:00

DJ Mister T & Max on percussie & Tomas on Sax @ Pwc bedrijfsfeest, Amsterdam

When: Thu December 22 2016 20:00 - 23:30

DJ Luc @ Cafe Bar Walden Nieuwjaarsparty

When: Sat December 31 2016 20:45 - 23:45

Allround DJ & Saxofonist @ Particulier feest, Amsterdam

When: Tue January 10 20:00 - 23:00

DJ en violist @ Bedrijfsevent, Utrecht

When: Thu January 19 12:00 - 16:00

Mister T @ Independer bedrijfsfeest, Hilversum

When: Fri January 27 20:45 - 23:45

DJ en violist @ Bedrijfsevent, Utrecht

When: Mon January 30 20:00 - 23:00

DJ Luc & Violist @ Private event, Amsterdam

When: Thu February 9 19:15 - 23:15

DJ Thomas & Saxofonist @ Bedrijfsevent, Maassluis

When: Thu February 16 19:15 - 23:15

Allround DJ & Percussie @ Promotiefeest, Amersfoort

When: Thu March 2 15:15 - 16:15

DJ Luc & Saxofonist @ Particulier feest, Winkel v. Sinkel

When: Fri March 3 22:45 - Fri February 3 23:45

Vrouwelijke DJ & Violist @ Bedrijfsevent, Jaarbeurs

When: Sat March 11 21:45 - 23:45

DJ Mister T @ Particulier feest @ Utrecht

When: Sat March 18 20:00 - 23:00

DJ Luc @ Keuhne + Nagel bedrijfsfeest @ Papa's Beachchouse, Hoofddorp

When: Fri March 24 21:00 - 23:00

Allround DJ & Percussie @ Promotiefeest, Amersfoort

When: Fri March 31 22:15 - 23:15

DJ Thomas & Saxofonist @ Bedrijfsevent, Maassluis

When: Sat April 8 21:15 - 23:15

Vrouwelijke DJ & Violist @ Bedrijfsevent, Jaarbeurs

When: Sat April 15 21:15 - 22:15

DJ met zangeres @ Productlaunch, Westergasfabriek

When: Sat April 22 22:15 - 23:15

DJ Ralph & Rob on Sax @ Winkel van Sinkel, Utrecht

When: Fri May 12 19:45 - 23:45

DJ Mister T @ Particulier feest @ Utrecht

When: Sat May 20 18:45 - Thu April 20 23:45

DJ Luc & Saxofonist @ Particulier feest, Winkel v. Sinkel

When: Thu May 25 20:45 - 23:45

Vrouwelijke DJ & Violist @ Bedrijfsevent, Jaarbeurs

When: Mon June 12 13:45 - 16:45

DJ met zangeres @ Productlaunch, Westergasfabriek

When: Tue June 20 17:45 - 22:45

Vrouwelijke DJ & Violist @ Bedrijfsevent, Jaarbeurs

When: Wed June 21 18:45 - 21:45

DJ Luc & Violist @ Private event, Amsterdam

When: Wed June 28 13:45 - 14:45

DJ met zangeres @ Productlaunch, Westergasfabriek

When: Fri June 30 12:45 - 13:45

DJ Ralph & Rob on Sax @ Winkel van Sinkel, Utrecht

When: Fri July 7 20:45 - 23:45

DJ Mister T @ Particulier feest @ Utrecht

When: Fri July 14 20:45 - 23:45

DJ met zangeres @ Productlaunch, Westergasfabriek

When: Thu July 20 08:45 - 09:45

DJ Mister T @ Particulier feest @ Utrecht

When: Sat July 29 08:45 - 09:45

DJ Luc & Saxofonist @ Particulier feest, Winkel v. Sinkel

When: Sat August 5 08:45 - 09:45

Recensies op klantenvertellen.nl

9,1
10 0
L.A. DJs
165 Beoordelingen
Zelf beoordelen Bekijk beoordelingen